top of page

שאלות ותשובות

אספנו עבורכם את השאלות שאנחנו נתקלים בהן לעיתים קרובות.

במידה ויש לכם שאלה ולא מצאתם תשובה- אתם מוזמנים לשלוח לנו את השאלה במייל ונוסיף אותה לעמוד זה.

 • למה אנחנו צריכים אתר לעסק שלנו?
  כיום כדאי שיהיה לכל עסק אתר משלו. ברגע שיש לעסק אתר משמע הוא קיים- גם בעיני לקוחות וגם בעיני גוגל. כיום רוב האנשים מחפשים מידע באינטרנט וברגע שהם רוצים לקבל מידע מפורט יותר, הם מחפשים בגוגל מידע אודות העסק. ברגע שיש לעסק אתר, העסק נראה רציני יותר ומשקיע יותר. באתר אפשר לסדר את כל המידע והפעולות בצורה שתרצו. גם לא לכולם יש עדיין פייסבוק :)
 • למה לעצב אתר באלפנט עיצוב אתרים?
  אלפנט עיצוב אתרים מתמחה בעיצוב אתרים. יש לנו שירותים נוספים כגון: קידום אתרים, עיצוב גרפי, צילום ועוד. אבל שירות הדגל שלנו הוא לעצב אתרים. האתר מעוצב על ידי מעצב/ת שעבר/ה הכשרה לעיצוב אתרים, אשר דואגים כל הזמן ללמוד ולהתעדכן במה שעדכני כיום. האתרים שלנו מעוצבים ברמה גבוהה, אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו ולצרכים שלהם, תוך כדי שמירה על רמה מקצועית הן במראה האתר והן באופן הצגת התכנים באתר. אנחנו זמינים לאורך כל תהליך עיצוב האתר וגם לאחר התהליך. וכמו כן, מעדכנים אחת לשבוע את סטטוס האתר.
 • החלטתי לעצב את האתר שלי בסטודיו אלפנט עיצוב אתרים, איך אני יודע איפה הטיפול בעיצוב האתר עומד?"
  אחת לשבוע אנחנו שולחים מייל עדכון סטטוס. במייל זה אנחנו מעדכנים איפה עומד הטיפול באתר ומה המשך הטיפול באתר. אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים להיות מעודכנים ומודעים לכל אורך תהליך עיצוב האתר בסטטוס הטיפול.
 • יש לי דף פייסבוק, למה אני צריך גם אתר?"
  כמו שהזכרנו מקודם ב-"למה אני צריך אתר", כשיש לכם אתר זה אומר שאתם קיימים. דף פייסבוק זו פלטפורמה נפלאה לפרסום העסק שלכם. אבל זה לא מספיק, בכדי שהעסק שלכם יגיע לקהל לקוחות רחב, רצוי שהעסק יפורסם בעוד פלטפורמות פרסום מלבד הפייסבוק. אפשר לקשר את דף הפייסבוק לאתר שלכם וההפך. (גוגל אוהב קישורים בין אתרים). עוד נקודה היא שבפייסבוק יש עיצוב קבוע ובעיצוב הזה אתם מכניסים תכנים הקשורים לעסק שלכם, לעומת זאת, באתר אופן הצגת התכנים והתמונות של העסק תלוי ברצונכם. ו...עדיין לא לכולם יש פייסבוק :)
 • אפשר לעצב אתר לבד ב-wix, למה אני צריך אתכם?"
  בטח שאפשר! כל דבר ניתן לעשות לבד. ההבדל הוא שברגע שאנחנו מעצבים לכם את האתר, האתר מעוצב על ידי בעל מקצוע אשר למד את כל נושא עיצוב האתר לעומק ותמיד מתעדכן בטרנדים החדשים. ברגע שאתם הולכים לבעל מקצוע- האתר נראה מקצועי יותר ובעל אפשרויות נרחבות יותר.
 • מה קורה אחרי שמסיימים לעצב אתר אצלכם?
  דרכנו לא נפרדות :) באפשרותכם להשתמש בשירות שלנו לעדכון תכנים לאתר עליית האתר לאוויר. בשירות זה אנחנו דואגים לעדכן תכנים באתר שלכם בהתאם לחבילה שנרכשה. במידה ואתם לא מעוניינים להשתמש בשירות הנ"ל, באפשרותכם לעדכן תכנים לבד. ניתן לקבוע פגישת הדרכה לעדכון תכנים או לקבל מאיתנו מייל הסבר לגבי איך לעדכן תכנים לבד. כמובן, אנחנו תמיד זמינים לשאלות.
 • אני רוצה לעצב אתר ושתהיה לי רשימת תפוצה, איך אני עושה את זה?"
  ניתן להשתמש במערכת crm שלנו לניהול ומעקב אחרי לקוחות שנרשמו באתר. במערכת מוצגים כל הפרטים שהלקוחות הכניסו לאתר. ניתן לנהל ולשנות את הרשימה לפי הצורך.
 • כמה זמן לוקח לכם לעצב אתר?
  אנחנו משתדלים לעצב את האתרים בזמנים הרלוונטיים ללקוחות ובמקביל חשוב לנו לשמור על רמה מקצועית גבוהה לכל אתר שמעוצב אצלנו. לאחר שליחת כל החומרים הנחוצים לאתר, אישור הזמנת עבודה והעברת התשלום, אנחנו שולחים סקיצה ראשונה למראה האתר עד 14 ימי עסקים. כל שינוי יכול לקחת עד 7 ימי עסקים. התאמה לנייד לוקחת עד 7 ימי עסקים. התאמה למנועי החיפוש ונגישות לוקחים עד 7 ימי עסקים. ** יתכנו שינויים בלוח הזמנים- בהתאם לגודל האתר.
 • על איזו פלטפורמה אלפנט עיצוב אתרים מעצבים את האתרים?
  אנחנו מעצבים אתרים על פלטפורמה של ויקס. אנחנו מכבדים כל פלטפורמה הקיימת לעיצוב אתרים. אך העדפתנו היא לויקס. ויקס נחשבת לאחת חברות עיצוב ובניית אתרים המובילה בתחום. כל האתרים בויקס מאובטחים וויקס מתחדשים תמיד. לאחרונה ויקס הוציאה את ויקס קוד, כך שניתן לעשות בויקס כל אפשרות הקיימת בפלטפורמות עיצוב אתרים אחרים. וכמובן, ויקס זו חברה ישראלית. ואנחנו מפרגנים לחברות כחול לבן!
 • אבל אמרו שאי אפשר לקדם אתרים בWix!
  זה שטויות. אבל יש תחת האמרה השגויה הזו תשתית. בעבר, כשויקס החלה את פעילותה, האתרים נבנו על ידי פלאש. גוגל לא קוראת פלאש ולכן אתרים אשר עוצבו בויקס לא ניתנו לקידום. אבל, זמנים השתנו, Wix שינו לגמרי את המערכת לעיצוב אתרים שלהם לידידותית יותר למשתמש ולגוגל. ואפילו, אנחנו יכולים ללחוש לכם שWix עובדת בשיתוף פעולה עם גוגל. אז, אל דאגה, קידום אתרים בWix זה אפשרי!
 • מה כלול מחיר עיצוב האתר?
  אפיון האתר- מחקר מקדים על תחום החברה, היכרות מעמיקה עם החברה, החלטה על מראה האתר והחלטה על הצגת תוכן החברה בצורה מקצועית וברורה באתר. עיצוב האתר. התאמת האתר לנייד. התאמת האתר למנועי החיפוש של גוגל. נגישות האתר.
 • מה לא כולל מחיר עיצוב האתר?
  מחיר עבור אחסון ודומיין משולם בנפרד. יש אפשרות לקבל את האחסון והדומיין ללא עלות וכך האתר ישאר כאתר של ויקס. כלומר, יכלול בדומיין את הדומיין של ויקס ויהיה באתר פרסומות של ויקס.
 • יש מבצעים?
  אנחנו משתדלים אחת לחודש לפרסם מבצע. חוץ מזה המחירים שלנו מאד נוחים :)
bottom of page